DORMA UNIVERSAL LIGHT

DORMA UNIVERSAL LIGHT

ROHOVÉ KOVÁNÍ PRO DVEŘE Z KALENÉHO SKLA

Kování DORMA Universal Light je ekonomickou variantou oblíbené řady DORMA Universal. Hlavní rozdíl oproti řadě DORMA Universal je především v šířce dostupného sortimentu jednotlivých komponent a v možnosti objednání pouze jedné povrchové úpravy - leštěný kov.

DORMA Universal Light tak nabízí pouze kování a prvky pro jednokřídlé a dvoukřídlé dveře včetně nadsvětlíků a bočních pevných polí z kaleného skla. Dodávají se kompletní sestavy, nelze objednat jednotlivý pant nebo kotevní prvek nadsvětlíku.

Použitelné tloušťky skla pro DORMA Universal Light

Kování se standardně dodává s těsněním jen pro sklo tloušťky 10 mm a 12 mm.

Použití kování

Systém DORMA Universal Light je určen pro celoskleněné jednokřídlé a dvoukřídlé dveře osazené na otočném čepu nebo podlahovém zavírači - například DORMA BTS 75.

Jednoduchá příprava skla, bezpečné uchycení

Společnost Dormakaba nabízí dlouholeté zkušenosti s konstrukcemi spojujícími sklo a kování. Vyvíjí dveřní kování s cílem zjednodušit přípravu skla, stejně jako jeho montáž. Pečlivě promyšlený design zajišťuje maximální kontaktní plochu a tím také optimální účinnost upnutí pantu nebo zámku na skle. Opracování skla je u řady DORMA Universal Light shodné s kováním DORMA Universal.

Příslušenství a zámky

Sortiment kování DORMA Universal Light zahrnuje pouze zámky pro zajištění dveří do podlahy. Samozřejmostí je možná kombinace se zámky a příslušenstvím ostatních typů kování DORMA - při zvolení vhodných tvarů a povrchových úprav.

Výhody pro architekty a montážní firmy

  • nadčasový design a dokonalá funkčnost
  • snadná montáž a seřízení
  • jednoduchá příprava a opracování skla
  • kování testováno dle dle EN 18251 - třída 3
  • široká nabídka souvisejícího příslušenství

rychlý kontakt / poptávka