DORMA UNIVERSAL LIGHT

DORMA UNIVERSAL LIGHT


ROHOVÉ KOVÁNÍ PRO DVEŘE Z KALENÉHO SKLA

Kování DORMA Universal Light je jednodušší variantou oblíbené řady DORMA Universal. Hlavními rozdíly jsou především možnost objednání pouze jedné povrchové úpravy - broušený nerez - a pak také menší sortiment jednotlivých prvků kování.

DORMA Universal Light nabízí pouze kování pro jednokřídlé a dvoukřídlé dveře včetně nadsvětlíků a bočních pevných skleněných pantů z kaleného skla.Použitelné tloušťky skla pro DORMA Universal Light

Toto kování se dodává jako standard s těsněním pro sklo 10 mm a 12 mm.


Použití kování

Systém DORMA Universal Light je určen pro celoskleněné jednokřídlé a dvoukřídlé dveře osazené na otočném čepu nebo podlahovém zavírači - například DORMA BTS 75.


Jednoduchá příprava skla, bezpečné uchycení

Společnost DORMA navrhla i toto kování tak, aby uchycení skla bylo bezpečné a provozně spolehlivé. Konstrukce kování vyžaduje běžnou úpravu kaleného skla (výřezy a vrtání), které je shodné s kováním DORMA Universal.


Příslušenství a zámky

Sortiment kování DORMA Universal Light zahrnuje také zámky pro zajištění dveří do podlahy. Samozřejmostí je možná kombinace se zámky a příslušenstvím ostatních typů kování DORMA - při zvolení vhodných tvarů a povrchových úprav.