DORMA TENSOR

DORMA TENSOR

Kování pro kyvné celoskleněné dveře

Závěsy pro celoskleněná kyvná dveřní křídla DORMA Tensor jsou navrženy pro použití u jedno- nebo dvoukřídlých dveří se střední provozní zátěží, především v rezidenčních projektech.

Konstrukce pantu je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny. Spojuje robustnost a funkčnost s nezaměnitelným designem. Tělo pantu DORMA Tensor působí kompaktně a díky pozvolna ustupující hraně také elegantně. Design tak navazuje na kování řady Arcos, se zcela novým pojetím.

Panty DORMA Tensor, s integrovanou funkcí zavírání a aretace v poloze otevřeno, poskytují maximální komfort při manipulaci s dveřmi. Seřízení průběhu zavírání nabízí řadu variant s ohledem na požadavek uživatele.

Jednoduchá příprava skla, bezpečné upevnění

Společnost Dormakaba nabízí dlouholeté zkušenosti s konstrukcemi spojujícími sklo a kování. Vyvíjí dveřní kování s cílem zjednodušit přípravu skla, stejně jako jeho montáž. Pečlivě promyšlený design zajišťuje maximální kontaktní plochu a tím také optimální účinnost upnutí pantu nebo zámku na skle.

DORMA Tensor - spolehlivost a funkčnost

Kvalitní materiály a robustní konstrukce jsou zárukou vysoké úrovně funkčnosti a spolehlivosti kování DORMA Tensor. Panty DORMA Tensor lze například použít v kombinaci se zámky DORMA Studio Arcos.

Závěsy DORMA Tensor nejsou určeny k dlouhodobé aretaci dveří v otevřené poloze.


Povrchové úpravy a barvy

Kování DORMA Tensor nabízí vedle standardních povrchových úprav také nové možnosti při výběru materiálu a barev. Bližší informace k aktuální nabídce povrchových úprav rádi poskytneme na vyžádání.

Výhody pro architekty a montážní firmy

  • nadčasový design a dokonalá funkčnost
  • snadná montáž a seřízení
  • jednoduchá příprava a opracování skla
  • kování testováno dle EN 12209 (200.000 cyklů střelky)
  • široká nabídka souvisejícího příslušenství

rychlý kontakt / poptávka