DORMA STUDIO CLASSIC

DORMA STUDIO CLASSIC

Kování pro interiérové celoskleněné dveře

Kování DORMA Studio Classic je navrženo pro použití u dveří se střední provozní zátěží, především v rezidenčních projektech. Nabídka klik a závěsů je dostatečně široká, aby vytvořila prostor pro kreativitu architektů. Minimalistický design kování je zárukou nadčasovosti a přetrvávající hodnoty.

Nyní v inovované verzi této řady nabízí kování DORMA Studio Classic také regulací úhlu kliky, hladší chod a takzvanou „tichou“ střelku s nastavitelným odporem.

Jednoduchá příprava skla, bezpečné upevnění

Společnost Dormakaba nabízí dlouholeté zkušenosti s konstrukcemi spojujícími sklo a kování. Vyvíjí dveřní kování s cílem zjednodušit přípravu skla, stejně jako jeho montáž. Pečlivě promyšlený design zajišťuje maximální kontaktní plochu a tím také optimální účinnost upnutí pantu nebo zámku na skle.

DORMA Studio Classic - spolehlivost a funkčnost

Kvalitní materiály a robustní konstrukce jsou zárukou vysoké úrovně funkčnosti a spolehlivosti kování DORMA Studio Classic. Inovovaná konstrukce pak tyto hodnoty ještě zdůrazňuje. Zámek s protikusem lze použít v celoskleněných příčkách v kombinaci například s kováním DORMA Universal.

Povrchové úpravy a barvy

Kování DORMA Studio Classic nabízí, vedle standardních povrchových úprav, také nové možnosti při výběru materiálu a barev. Bližší informace k aktuální nabídce povrchových úprav rádi poskytneme na vyžádání.

 

Výhody pro architekty a montážní firmy

  • nadčasový design a dokonalá funkčnost
  • snadná montáž a seřízení
  • jednoduchá příprava a opracování skla
  • kování testováno dle EN 12209 (až 200.000 cyklů střelky)
  • možnost použití kliky s rozetou nebo bez rozety
  • široká nabídka souvisejícího příslušenství

rychlý kontakt / poptávka