DORMA RS 120 / RS 120 SYNCRO

DORMA RS 120 / RS 120 SYNCRO

Kování pro celoskleněné posuvné dveře z kaleného skla


Kování DORMA RS 120 / RS 120 Syncro zahrnuje hliníkovou kolejnici s dutou sekcí, která je lehká, ale pevná a odolná proti zkroucení. Může být upevněno přímo pod stropem nebo na stěně. RS 120 Syncro je vybaveno kabelovým a vychylovacím zařízením pro synchronně otevírané dvoudílné sady dveří. Minimální námaha vede k maximální šířce otevření.


Robustní konstrukce

Hliníková kolejnice s dutou oblastí je lehká, avšak pevná a odolná proti kroucení. Úprava na požadovanou délku je velice snadná.


Zacvakávací kryty

Kryty jsou z hliníku a lze je snadno zaklapnout zpět do kolejnice.


Profil pro boční světlo

Speciální profil k pověšení a přišroubování do drážky je dostupný pro použití s pevnými zasklenými bočními díly. Zajišťuje montáž zaskleného bočního dílu ve správné vzdálenosti od kolejničky.


Elegantní vedení v podlaze

Podlahové vedení Agile jako volitelné nadstandardní příslušenství nabízí vynikající kombinaci efektivní funkčnosti a atraktivního designu.


Verze Syncro

RS 120 Syncro je vybaveno kabelovým a vychylovacím zařízením pro synchronně otevírané dvoudílné sady dveří. Návazně na otevření jednoho panelu se automaticky otevře druhý, takže maximální šířky otevření lze dosáhnout vynaložením minimálního úsilí.


Koncové zarážky a držáky

V kolejnici je inteligentní zařízení, které funguje jako tlumená koncová zarážka, která bezpečně zadržuje dveře v koncových polohách.


Bez nutnosti přípravy skla

Společnost DORMA Glas má rozsáhlé zkušenosti při práci s kaleným sklem. To vedlo k vývoji svěrného systému pro bezpečné zajištění skleněných panelů v kování posuvných dveří DORMA RS. Systém nabízí další výhodu v podobě možnosti doladit výšku dveří poté, co jsou dveře pověšeny, bez nutnosti odstranit už upevněná skla.VÝHODY PRO ARCHITEKTY / PROJEKTANTY

  • speciální funkce produktu RS 120 / 120 Syncro jej předurčuje především pro aplikace, kde je požadováno pohodlí, ale i styl


VÝHODY PRO OBCHODNÍKY / DISTRIBUTORY

  • modulární systém snižuje požadavky na skladovací prostory


VÝHODY PRO MONTÁŽNÍ TECHNIKY / ZPRACOVATELSKÉ FIRMY

  • díky použití svěracího kování není potřebné vrtání a řezání skla
  • rychlá, jednoduchá montáž šetřící čas a peníze