DORMA MUTO COMFORT 80 L POCKET

  • Úvod
  • DORMA MUTO COMFORT 80 L POCKET

11.3.2021

Dormakaba průběžně reaguje na podněty zákazníků a postupnými inovacemi doplňuje funkce kování DORMA MUTO COMFORT, které patří mezi nejprodávanější systémy pro posuvná dveřní křídla ze skla nebo plného panelu na trhu.


Je to především díky široké nabídce modifikací dle hmotnosti i rozměru křídla, volitelným funkcím a v neposlední řadě také výhodné ceně.

Poslední inovací je rozšíření řady DORMA MUTO COMFORT L 80 - varianty pro montáž do stropu nebo podhledu - o kolejnici, která umožňuje snadnou demontáž již zavěšeného dveřního křídla. Odpadá tak nutnost kompletní demontáže a případného zásahu do podhledu.

Konstruktéři rozšířili kolejnici, čímž vytvořili prostor pro demontáž křídla. Celý prostor je pak uzavřen krycím hliníkovým profilem.

Díky této úpravě již není problém seřízení kování nebo výměna samotného křídla. Ostatní parametry kování zůstaly zachovány.


SHRNUTÍ VYLEPŠENÍ

  • DORMA MUTO COMFORT L 80 v původním provedení neumožňuje snadnou demontáž a seřízení křídla bez nutnosti rozebrat celou kolejnici
  • pro montáž do podhledu v provedení MUTO COMFORT L 80 je kolejnice širší a umožňuje tedy demontáž křídla a seřízení kování bez nutnosti demontáže kolejnice
  • Standardní rozměr pro jednokřídlé dveře Muto COMFORT L 80 je 71 x 58 mm (š x v). U provedení do podhledu pro jednokřídlé dveře je kolejnice širší - 95 x 61 mm (š x v)