DORMA MANET COMPACT / CONCEPT

DORMA MANET COMPACT / CONCEPT

Kování z nerezové oceli pro celoskleněné dveře a příčky

Kování DORMA Manet představuje samostatnou produktovou řadu kování vyvinutého společností Dormakaba. Použité materiály a technické řešení kotvení skla nemají srovnání s ostatními typy kování pro celoskleněné konstrukce.


 OMEZENÍ PRODUKCE - DOSTUPNÉ UŽ POUZE SETY PRO OTOČNÉ DVEŘE S PŘÍSLUŠENSTVÍM 


Díky uchycení skla subtilním nerezovým terčovým prvkem dostává co nejvíce prostoru samotné sklo bez rušivého vlivu kování. Kotevní bod lícuje z pohledové strany s hranou skla díky opracování skla vyvrtáním otvoru s konusem.

Z komponent kování DORMA Manet je možné navrhovat otočné dveře, stejně tak i celoskleněné příčky. Vždy bude výsledkem elegantní design s dokonalými detaily kotvení skla. Tvarové a rozměrové možnosti pro návrh konstrukcí vyhoví náročným požadavkům architektů i klientů.

Jednoduchá příprava skla, bezpečné upevnění

Společnost Dormakaba nabízí dlouholeté zkušenosti s konstrukcemi spojujícími sklo a kování. Vyvíjí dveřní kování s cílem zjednodušit přípravu skla, stejně jako jeho montáž. Pečlivě promyšlený design zajišťuje maximální kontaktní plochu a tím také optimální účinnost upnutí pantu nebo zámku na skle.

DORMA Manet - spolehlivost a funkčnost

Kvalitní materiály a způsob spojení skla s kováním jsou zárukou vysoké úrovně funkčnosti a spolehlivosti kování DORMA Manet. Le jej použít v celoskleněných příčkách v kombinaci například s kováním DORMA Universal.

Výhody pro architekty a montážní firmy

  • ojedinělý design a dokonalá funkčnost
  • snadná montáž a seřízení
  • jednoduchá příprava a opracování skla
  • aplikace s možností použití podlahových zavíračů
  • široká nabídka kotevních prvků a příslušenství

rychlý kontakt / poptávka