DORMA MANET COMPACT A CONCEPT

DORMA MANET COMPACT A CONCEPT

Manuálně posuvné dveře s bodovým uchycením pro použití ve vnitřním prostoru

Díky flexibilní modularitě systému umožňuje DORMA Manet architektům a projektantům volnou ruku při implementování kreativních designů téměř na míru prostoru, vizím a světlu. Základním komponentem je bodové upevnění, které je zapuštěno do skla a poskytuje dokonale integrovaný vzhled ve všech aplikacích.Systém posuvných dveří

Systém posuvných dveří Manet je ideální jako elegantní doplněk pro vysoce stylové interiérové koncepty. Jeho hlavní části mají formu pevné kolejničky a držáku koleček.

Kování je navrženo pro dveře o hmotnosti max. 120 kg.


Rozsah

Portfolio zahrnuje jak upevňovací prvky zapuštěné do skla, tak výrazné bodové upevňovací prvky. Systém posuvných dveří dává velký prostor individuálním nápadům.

Kromě standardních verzí integrovaných v přepážkách z kaleného skla nebo čelně upevněných na otvory ve zdivu lze tento hardwarový systém použít také ke konstrukci zakřivených posuvných dveří, posuvných dveří se dvěma křídly a paralelních posuvných dveří.


Mechanické zarážky

Na kolejnici lze umístit mechanické zarážky, aby se zajistilo efektivní omezení dráhy pohybu dveří.


Jednoduchá instalace

Všechny bodové upevňovací prvky jsou určeny pro naklápěcí kryty kvůli snadné instalaci. Další komponenty zahrnují spodní otočné ložisko, horní otočné kování s vodicím ložiskem nebo excentrickým pouzdrem a také přípojky výplní nade dveřmi / zasklenými bočními díly dveří.


Systém otočných dveří

Otočné dveře Manet lze nainstalovat jak do skleněných příček, tak do otvorů ve zdech. Dodávají se jako posuvné dveře s dorazem nebo kyvné posuvné dveře s maximální hmotností 100 kg a maximální šířkou křídla 1.200 mm.