DORMA JUNIOR OFFICE

DORMA JUNIOR OFFICE

KOVÁNÍ PRO CELOSKLENĚNÉ DVEŘE

Kování DORMA Junior Office je určeno pro použití ve veřejných a kancelářských budovách, všude tam, kde se předpokládá vysoká provozní zátěž dveří. Jde tedy o objektové kování do nejnáročnějších podmínek. Nabídka klik a závěsů je dostatečně široká, aby vytvořila prostor pro kreativitu architektů. Dokonalá fúze hran a oblin vynikne v kombinaci se subtilní linkou skleněných dveří.

Nyní v inovované verzi řady nabízí kování DORMA Junior Office také regulací úhlu kliky, hladší chod a takzvanou „tichou“ střelku s nastavitelným odporem.

Jednoduchá příprava skla, bezpečné upevnění

Společnost Dormakaba nabízí dlouholeté zkušenosti s konstrukcemi spojujícími sklo a kování. Vyvíjí dveřní kování s cílem zjednodušit přípravu skla, stejně jako jeho montáž. Pečlivě promyšlený design zajišťuje maximální kontaktní plochu a tím také optimální účinnost upnutí pantu nebo zámku na skle.

DORMA Junior Office - spolehlivost a funkčnost

Kvalitní materiály a robustní konstrukce jsou zárukou vysoké úrovně funkčnosti a spolehlivosti kování DORMA Junior Office. Inovovaná konstrukce pak tyto hodnoty ještě zdůrazňuje. Zámek s protikusem lze použít v celoskleněných příčkách v kombinaci například s kováním DORMA Universal.

Povrchové úpravy a barvy

Kování DORMA Junior Office nabízí vedle standardních povrchových úprav také nové možnosti při výběru materiálu a barev. Bližší informace k aktuální nabídce povrchových úprav rádi poskytneme na vyžádání.

Výhody pro architekty a montážní firmy

  • nadčasový design a dokonalá funkčnost
  • snadná montáž a seřízení
  • jednoduchá příprava a opracování skla
  • kování testováno dle EN 12209 (200.000 cyklů střelky)
  • možnost použití kliky s rozetou nebo bez rozety
  • široká nabídka souvisejícího příslušenství

rychlý kontakt / poptávka