DORMA ARCOS STUDIO

DORMA ARCOS STUDIO

Kování se standardní klikou pro dveře s kaleným sklem 

Kování DORMA Arcos Studio se standardní klikou má díky svému nezaměnitelnému designu stále co nabídnout i přes skutečnost, že se od zahájení jeho prodeje architektura přiklání k jednoduchým tvarům. Snad právě proto je nepřehlédnutelné.

Kování je navrženo pro použití u dveří se střední provozní zátěží, především v rezidenčních projektech. Nabídka klik a závěsů je dostatečně široká, aby vytvořila prostor pro kreativitu architektů. Minimalistický design kování je zárukou nadčasovosti a přetrvávající hodnoty.

Nyní v inovované verzi řady nabízí kování DORMA Arcos Studio také regulací úhlu kliky, hladší chod a takzvanou „tichou“ střelku s nastavitelným odporem.

Jednoduchá příprava skla, bezpečné upevnění

Společnost Dormakaba nabízí dlouholeté zkušenosti s konstrukcemi spojujícími sklo a kování. Vyvíjí dveřní kování s cílem zjednodušit přípravu skla, stejně jako jeho montáž. Pečlivě promyšlený design zajišťuje maximální kontaktní plochu a tím také optimální účinnost upnutí pantu nebo zámku na skle.

DORMA Arcos Studio - spolehlivost a funkčnost

Kvalitní materiály a robustní konstrukce jsou zárukou vysoké úrovně funkčnosti a spolehlivosti kování DORMA Arcos Studio. Inovovaná konstrukce pak tyto hodnoty ještě zdůrazňuje. Zámek s protikusem lze použít v celoskleněných příčkách v kombinaci například s kováním DORMA Universal Arcos.

Povrchové úpravy a barvy

Kování DORMA Arcos Studio nabízí vedle standardních povrchových úprav také nové možnosti při výběru materiálu a barev. Bližší informace k aktuální nabídce povrchových úprav rádi poskytneme na vyžádání.

Výhody pro architekty a montážní firmy

  • výrazný design ve spojení s dokonalou funkčností
  • snadná montáž a seřízení
  • jednoduchá příprava a opracování skla
  • kování testováno dle EN 12209 (až 200.000 cyklů střelky)
  • široká nabídka souvisejícího příslušenství

rychlý kontakt / poptávka