DORMA AGILE 150 / AGILE 150 SYNCRO

DORMA AGILE 150 / AGILE 150 SYNCRO

Systém posuvných dveří se skrytým vedením


 ! UPOZORNĚNÍ !  Výroba a nabídka všech produktů řady AGILE - včetně jednotlivých komponentů - byla společností DORMAKABA ke dni 1. 1. 2018 oficiálně ukončena. Dostupnost a dodávky náhradních dílů v rámci záručního a pozáručního servisu zajišťujeme na základě individuální poptávky (kontakt).

Produktová řada kování pro posuvné dveře DORMA AGILE byla plně nahrazena řadou DORMA MUTO. Ovládací mechanismus je u DORMA Agile 150 kompletně skryt ve vedení, které má výšku pouze 63 mm a umožňuje tak zachovat minimalistickou estetiku posuvných skleněných dveří. Varianta Syncro pro dvoukřídlé dveře nabízí koordinované otevírání nebo zavírání obou křídel ovládané pohybem pouze jednoho z nich.


Úspora místa

Posuvné celoskleněné dveře poskytují obrovské výhody z hlediska úspory místa, minimalistického designu a v kombinaci s osvědčenou technologií kladkových vozíků lze i velké dveře ovládat plynule a s lehkostí.


Spolehlivé zastavení

Dveře jsou jemně zpomalovány a jsou rovněž spolehlivě přidržovány v uzavřeném i otevřeném stavu speciálně vyvinutými typy záchytných nárazníků.


Pohodlná verze Syncro

Systém DORMA Agile se dodává také ve verzi Syncro. V této konfiguraci se posuvné dveře s dvojitým panelem otevírají jako dvoukřídlé, kdy se ovládá pouze jeden z panelů.


Jednoduchá instalace

Svorkami vybavený kladkový vozík nevyžaduje žádnou přípravu skla. Pouze dva bezúdržbové svorkové držáky mohou nést skla až do hmotnosti 150 kg.


Jeden systém – řada řešení

DORMA Agile 150 nabízí všestrannost v pravém slova smyslu. Systém lze připevnit na stěnu, na strop nebo podél překladu v konfiguraci s jednotlivým nebo dvojitým panelem, a to s nebo bez bočních fixních skel. Možnost montáže se skleněným krycím panelem.


Vysoká servisní životnost

Výjimečně dlouhá životnost systému byla také prokázána v dlouhých testech zahrnujících více než 100.000 cyklů (provedeny podle DIN EN 1527).VÝHODY PRO ARCHITEKTY / PROJEKTANTY

  • minimalistické rozměry umožňují použití v omezeném prostoru
  • odolnost proti korozi na špičkové úrovni - pro montáž ve vlhkých prostorách
  • esteticky reprezentativní a funkčně dokonalá vodicí lišta


VÝHODY PRO OBCHODNÍKY / DISTRIBUTORY

  • modulární systém snižuje požadavky na skladovací prostory


VÝHODY PRO MONTÁŽNÍ TECHNIKY / ZPRACOVATELSKÉ FIRMY

  • s použitím svěracího kování není nutné vrtání a řezání skla
  • rychlá a jednoduchá montáž šetřící čas i peníze